Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz hogy citromlé késlelteti...

Igaz hogy citromlé késlelteti a menstruációt? és ha igen hány nappal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 20:48
1 2
 1/14 Szupermókus válasza:
69%
9 hónap ... számold ki!
2010. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
0.
2010. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Áh, ez hülyeség.
2010. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Most ezt mégis hogy an érted?

Megiszod és késni fog?Vagy mi?

Akkor nők (talán)ezreinek késne....

2010. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
65%
igen, de csak akkor ha a szemgolyódra csepekteted... ahány csepp annyi napot késik
2010. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség! Én kamaszkoromban osztálykirándulás vagy egyéb olyan esemény előtt amikor zavart volna, elkezdtem citromot zabálni és kitolta néhány nappal a mentruációt. 1 héten keresztül napi 2db. Nem csavartam, kettévágtam és kiettem belőle a húsával együtt.
2010. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nem hülyeség,én citromos teát szoktam inni,rengeteg citrommal.Nekem max.2-3 nappal tolja el és nem 100%-os,de ha nem szedsz fogamzásgátlót,akkor mással nem tudod eltolni,csak ezzel.
2010. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
10%
igen, igyál hozzá egy liter tejet is és befosol
2010. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
haggyátok már ezt a marhaságot! volt már ilyen kérdés, akkor megkérdeztem 1 netes dokit, ő is azt irta, idézem, szó szerint : " Ritka nagy marhaság ". menstruaciot csak, és kizárolag hormonokkal, és idegeskedéssel lehet késleltetni!
2010. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gondolom nem próbáltad ki. Nem hinni kell benne,hanem tapasztalni.Senki egy szóval nem mondta,hogy ugyanolyan hatékony,mint a tabival való eltolás,de hatásos.1-2 napot lehet vele nyerni,de ehhez valóban nagy adag kell.

Olvasd el ezt a cikket,itt is megemlítik:


[link]


" Az eltolás hatékonyságát javíthatjuk az egyidejűleg alkalmazott nagy dózisú C-vitaminnal"

Dr.Ádám Zsolt

2010. ápr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!