Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha 1-2 xanaxot nyugodtan?

Néha 1-2 xanaxot nyugodtan?

Figyelt kérdés

Elég ideges tipus vagyok


Reggelente rám jön az öklendezés amit nem igen sikerült semmilyen betegséggel igazolni...

Egyesek azt mondják hogy ez idegi alapon lehet.

Na most ha bevennék reggel 1 xanaxot akkor lehet hogy segítene hogy ne öklendezzek reggelente?

És egyébként ha orvosi vizsgálatnál a számban matatnak(Pl:fogászaton) akkor is rámjön az öklendezés.

Vajon segítene az ilyen vizsgálatok előtt egy nyugtató(mondjuk xanax)?

Vagyis ha hébe hóba beszednék 1 xanaxot az segítene hogy az ideges stresszes napokon segítsek magamon?


Arra gondolnék hogy heti 1-2 napon mikor tényleg ideges vagyok bekapnék 1 xanaxot akkor az segítene?

Nem lenne káros?

Érdemes lenne kipróbálnom?

Nem szeretném folyamatosan szedni és rászokni se szeretnék, de lenne azért olyan nap mikor jó lenne lenyugtatni magam.


Várom a véleményeket köszi.



#Xanax #reggeliöklendezés ellen
2016. márc. 25. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
persze meg néha egy kis cracket is nyomhatsz meg herkával is szúrhatod magad.
2016. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Orvossal kellene ezt megbeszélned. A Xanaxot különben is csak receptre kaphatod meg.
2016. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vizsgálat előtt nekem is kellett, fogdoki írta fel a 0,25-öst, a 3. alkalom után elhagyhattam, mert elmúlt az idegesség.

Viszont simán hétköznapokra nem szedném, helyette jógázok, zenét hallgatok ilyenkor. Főleg, hogy amúgy a 3. alkalommal éreztem, hogy már nem ugyanolyan a hatása (nem ütött ki, csak megnyugodtam, de az elsőhöz képest lényegesen mást volt), gyorsan megszokja a szervezet és nem hat úgy ahogy kéne, így alakul ki a függőség amúgy, hogy mivel nincs megoldás, a gyógyszer se elég, maga emel adagot a beteg.. :S

2016. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Bekapnék egy xanaxot." Nem darabra mérik, hanem mg-ra!De kapd be nyugodtan xD
2016. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A xaanax egy olyan gyogyszer aminek be kell epulnie, magyarul egy 0,25 xanax nem igazan fog hasznalni. Nekem a neurologus azt mondta kb 2 het folyamatos szedes utan eri el a vart hatast. Elotte nem. Max placebo. (Persze ha beszedsz egy 1mg osat eletedben eloszor lehet bealszol tole, de ugye ez nem az ami miatt szeded)

ugyhogy en massal probalkoznek!

2016. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!