Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan fél éve hasmenésem van...

Lassan fél éve hasmenésem van mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves, túlsúlyos fiú vagyok, és folyamatosan hasmenésem van. Közérzetem teljesen jó, ritkán vagyok beteg, eszem is, hányingerem nincs, hasam sem fáj, csak folyamatosan megy a hasam. Probioticumot kezdtem el szedni, meglátjuk a hatását. Szerintetek mi lehet a probléma? Mit kéne tennem?

2016. márc. 28. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
akár glutén érzékeny is lehetsz. Kéne egy gasztroenterológus kivizsgálás.
2016. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Crohn betegség is lehet.
2016. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normálisan étkezni, sportolni. Semmi fajta gyógyszert vagy ahhoz hasonlót nem kell szedni. Lehet mindennek mellék hatása, meg rá lehet szokni ezekre a szerekre. Tudod a szervezet olyan ha rászokik valamire, azt produkálja hogy szedjed továbbra is ezeket. Persze egy kivizsgálás nem ártana, hátha valamit tudnak javasolni.
2016. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
IBS, Crohn, ételérzékenység, stressz bármi lehet. Vizsgálatok után biztosabb választ kapsz majd.
2016. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legelőször a Crohn-betegséget kellene kizárni, vagy szerencsétlen esetben diagnosztizálni.
2016. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ugyan már emberek. A Crohn betegség egyik tünete a súlyos hasfájás. Fél éve semmi ilyesmit nem tapasztaltam, szerintem ez elég nyomós indok, hogy nem ez a gond.
2016. márc. 28. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Van több fiatal ismerősöm, akinél egyértelműen diagnosztizálták a Crohn betegséget, és évek óta teljesen fájdalommentes a kór lefolyása. A fájdalom hiánya nem zárja ki egyértelműen a Crohn betegséget.
2016. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen ételérzékenység, menj el a háziorvoshoz, elküld kivizsgálásra.
2016. márc. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy glutén (liszt) érzékenység másnével cökália ha jól tudom. A kezdeti szakaszban hasmenés a tünet.

Csak kivizsgálással leszel előbbre.

2016. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!