Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megszűnjön?

Mit tegyek, hogy megszűnjön?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az en problemam csupan annyi, hogy hihetetlen sokat izzadok. Az ok valoszinuleg az iskola miatti stressz (megfelelesi kenyszer, idegesito diakok stb).

Ez mar annyira sulyos az esetemben, hogy amig borkabatban (kiengedett) es poloban kimegyek a buszmegalloba (50 meter kb), teljesen leizzadok.

Szuleim szerint ez normalis, ezert nem vesznek sem Exodort, sem SA-t (ezeket osztalykirandulaskor szoktam beszerezni, de nem eleg egy evre).

Probaltam ezeregy fele szuper dezodort, meg a Borotalco sem segitett (csak amig 40 km-t utaztam telen nagykabatban a futott autoban).



Mit csinaljak, hogy ez a problema kicsit mersekeltebb legyen?


Ja es igen, tudom, hogy az izzadas normalis, meregtelenites. De ez azert mar sok.


2016. márc. 31. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, vizsgáltasd ki magad, hátha van valami probléma a háttérben, vagy legalább tud neked javasolni valamit, ami beválhat (és akkor orvosi utasításra csak megengedik a szüleid is, hogy beszerezd).
2016. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínű, ahogy te is gondolod, nem szervi eredetű hanem idegrendszeri. Ami nem kerül pénzbe, a negativ gondolatok kiűzése ami sajnos nem egyszerű, mozgás, zuhanyozás.

Pozitiv gondolatnak nekem a Biblia igérete segit, a 37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nincs többé gonosz. Nézed a helyét és nincs sehol. A szelidek pedig öröklik a földet és gyönyörködnek majd a béke bőségében."

Erről meg is győződhetsz!

2016. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!