Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lett velem, két napja alíg...

Mi lett velem, két napja alíg élek?

Figyelt kérdés
Pénteken volt egy kis izomlázam az előzőnapi edzés miatt,amikor haza értem az iskolabol éreztem,hogy nincs nyagyon erő a lábamban és szédülök..szombat reggel kb hajnali 5-kor felébredtem és fájt a fejem a halántékomnál és a szemem amikor mozgattam..alíg volt erő a lábamban,hogy az ágyamtól elmenjek az íróasztalomig 11-re ilyen állapotban elmentem edzésre..ott jobban lettem,amikor haza értem nem volt semmi bajom,majd délután megint éreztem,hogy szédülök egy kicsit..ledöltem aludni inkább és amikor felépredtem megint kiment az erő belőlem..elkezdtem köhögni..köhögés közben fájt a torkom is...ittam teát,vettem be gyógyszert de nincs semmi változás azt kifelejtettem,hogy úgy érzem mintha égne a szemem és könnyezek de nagyon.Valakinek valami ötlet hogy mi okozza ezt..

2016. ápr. 2. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikus influenzás tünet, vagy influenzaszerű megbetegedés, ilyenkor fáj a szemgolyód, főleg ha mozgatod a szemed, torokfájás, köhögés, menj el holnap a háziorvoshoz. Addig is pihenj, igyál mézes teát, és ne menj edzésre.
2016. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm :)
2016. ápr. 3. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!