Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehetséges a vagdosás...

Mivel lehetséges a vagdosás utáni hegek eltüntetése?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja, pengével vagdostam meg a vádlim. Mára már begyógyult, azonban a hegek nagyon vastagok na meg mélyek, és a bőröm színéhez képest világosak. Megfigyeltem, hogy ha kicsit megizzadok (például farmerben) akkor vöröses színe lesz, fürdésnél szintúgy.

Nagyon megbántam, de hát hiába, a hegek ezzel nem foglalkoznak, ugye... Valami ötletet tudnátok adni, hogy hogyan halványíthatom illetve ha lehetséges akkor hogyan kisebbíthetem a hegeket? A legnagyobb gondom az, hogy nyárra nem szabadna látszódnia, szóval az idő szorít. Neogranormon pirossal már próbálkoztam, de viszonylag hamar feladtam (kb egy hét) hiszen változást nem láttam. Attól féltem, az az egy hét elpazarolt idő. Esetleg már jó úton járhattam, csak nem kellene feladnom?

A válaszokat előre is köszönöm!:)



2016. ápr. 3. 12:36
 1/2 anonim válasza:
a shea vaj 1-2 hét kenés utan teljesen eltunteti. en az arcomat vagtam szet teljesen es meg varas volt mikor elkezdtem kenni , es 2 hetig minden este bekentem vastagon es hatott
2016. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Borotvåld a vádlid és akkor a szőr elfedi.

vagy plasztikai sebészel konzultálj.

Esetleg tetoválás,az jól elfedhet hegeket.

2016. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!