Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy egy rosszul...

Lehetséges az hogy egy rosszul kinnyomott vagy elkapart pattanás anyajegyé válik?

Figyelt kérdés
Lassan 2-3napj vagy egy hete van már az arcomon nem fáj meg semmi de nagyon zavar hogy látszik,ugye nem marad meg anyajegynek mert be van barnulva,ugy örülnék ha nem lenne ott.Kérlek valaki irjon valami nyugtató választ mert elgé kétségbe vagyok esve vagy válni magyarázatot vagy nemtudom.

2016. ápr. 7. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pigmentfolt viszont adott esetben kialakulhat a helyén. Nem veszélyes, de esztétikailag zavaró lehet hosszú távon (halványítani lehet az ilyesmit).
2016. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az csak varr.
2016. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem már volt ilyen :D Bocsi xD

Emlékszem, az államon volt egy nagy pattanás, és én hülye kinyomtam mielőtt még legalább közepe lett volna. Csak idegesített, meg éreztem, hogy nyomja a bőrömet, és meggyötörtem. Persze akkor még nem jött ki teljesen, úgyhogy másnap újra megnyomtam, akkor is jött ki kicsi, de még mindig nem volt közepe. És annyira erősen megnyomtam (mert fájt, ahogy kezdett kialakulni, és nagyon el akartam tűntetni), hogy több vér jött ki belőle, mint olyan genny izé. És másnapra elsebesedett. De még akkor is gennyes volt. És még a sebet is megnyomtam :D És egy idő után már rendes seb volt ott, és egyszer ültem az autóba, utaztam, és nem is figyeltem, de közben a kezemmel ösztönösen piszkáltam a sebet. Le akartam szedni a körmömmel, pedig még épp csak elkezdett begyógyulni. De "lecsíptem" róla a tetejét, és elkezdett eléggé vérezni. Akkor rászorítottam zsepit, és mivel eléggé fájt, megpróbáltam a következő napokban nem hozzá nyúlni. Megvártam, míg begyógyul, de nem tűnt el teljesen, hanem egy barna pötty ottmaradt a helyén, ami minimálisan ki is áll, olyasmi, mint egy halvány anyajegy. Fogalmam sincs, mit csináljak vele, de az óta folyamatosan halványodik, már alig látszik.

Na mindegy, a lényeg, hogy soha többé nem gyötrök úgy meg egy pattanást, mint akkor :D Az óta nem érdekel, mennyire fáj, inkább krémeket, fogkrémet teszed rá éjszakára, nappaljra meg korrektort, mert ezek talán leszárítják.

2016. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs hogy csak mostanra sikerült megnéznem a válaszokat hálistenek 2-3nap múlva elmúlt,nagyon hálás vagyok nektek hogy válni vígaszt nyújtotatok.Kösz mindenkinek.Ti vagytok a legjobbak.
2016. máj. 7. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!