Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol erzem magam kipihentebbn...

Mitol erzem magam kipihentebbnek, stresszmentesebbnek, felszabadultabbnak?!

Figyelt kérdés
Kb 20 eves koromig a reggeli ebredes utan kipihentnek ereztem magam, akartam meg az ebredeskori pozicioban az agyban tovabb fekudni mert kenyelmes volt. Egy ido utan eltunt ez az addig megszokott (gyakori) allapot. Atvette a helyet a "mosottsz*r" allapotban ebredes. Egyaltalan nem kenyelmes az ebredes, sokszor faradtabb vagyok mint elozo este lefekveskor. Sehogy sem kenyelmes a pozicio a takaro, semmi. Probaltam mas matracot mas agyat de semmi nem valtozik. Egy dolgot vettem csak eszre: akkor ter vissza a regi kipihentsegerzes, ha fejfajaskor algopyrint veszek be. Miutan a fejfajas elmult, megjon ez a kipihentsegerzes, frissen ebredes, ami regen magatol ertetodo volt. Mi lehet az a hatoanyag ami ezt okozza? Mi hianyzik a szervezetembol amit potolni kene? Vagy egyszerubben kerdezve: min kene valtoztatnom?.

2016. ápr. 9. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább az a kérdés hogyan hat az algopiryn.

Mert ha az ereket tágitja akkor egyszerű verkeringesi zavaraid vannak amit okozhat dohányzas v sportszegeny eletmod v magas koleszterinszint vagy a lakas alacsony oxigentartalma vagy peneszes dohos falak stb


De hogy jön ez az örökbefogadáshoz? :)

Fogadj örökve egy kutyát es járjatok futni :)

2016. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Mobilos feluletrol irtam a kerdest es nem lattam / nem figyeltem a temat. Nem is tette fel a kategoria kerdest emlekeim szerint a honlap. Hogy tudnam atcsoportositani?!
2016. ápr. 10. 06:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!