Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet? Kb. péntek óta,...

Mi lehet? Kb. péntek óta, mintha egy gombóc lenne a torkomban. Köhögök is, mély levegővétel után egyből kifújódik, mert ha tovább bent tartom, kellemetlen érzés. Valakinek volt már ilyen? (több lent)

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hete beteg voltam, alacsony láz, megfázás.

Múlthét kedden köhögtem, azt hittem, visszajött a megfázás, de annyira nem is inkább megfázásra hasonlított, csak nagyon folyt az orrom, mert váladékosat köhögtem fel (tehát közérzeti, semmi bajom nem volt ezen kívül, nem könnyezett a szemem, nem fáztam, stb...)


Ez a váladékos köhögés péntekig tartott, azóta már inkább száraz. Maga a köhögés nem fáj, tehát nem az a szúrós, irritáló, hanem csak azért köhögök, mert olyan, mintha lenne ott valami, aminek fel kéne jönni.

Mindig azt hiszem, hogy "na most, na most", de semmi, és marad a gombócérzés, mintha nyomnák a nyakunkat itt:

[link]


Kb. ahol a thyroid glant van, most megnéztem, az a pajzsmirigy.

Mindegy, a lényeg, hogy ott a két csont között..


Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett, meg tudom, elég hülyének tűnhetek ezek alapján XD De sajnos még nem igazán vagyok otthon az anatómiában...


Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :)


Egyébként, ha számít valamit, 16/L.

Elmennék dokihoz, de egész héten nem tudok, mert pont akkor érek haza soká (más városba van a suli, szóval ez is baj :/), amikor ő délutános.



2016. ápr. 11. 14:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!