Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az arcomon van egy nagy...

Az arcomon van egy nagy anyajegy amit elszeretnek tavolitatni. Megbannam?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok. Az arcom kozepen van egy kb 0,3 cm-es anyajegy. Sokan azt mondjak hogy szep meg hogy jol all. De en egyatalan nem szeretem. Es mostanaban mintha nott volna.

Ha leszedetnem megbannam?

Anyukamnak mar mondtam parszor hogy nem szeretem es hogy zavar de mindig azt mondja hogy de az szep. Inkabb (ha meglatszana) a heg legyen vagy maradjon az anyajegyem? Melyik az ami esztetikusabb? (Heget alapozoval el lehet tuntetni)



2016. ápr. 12. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha színes is az anyajegy, akkor inkább távolíttasd el.
2016. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az államon volt egy kb. fél cm átmérőjű barna anyajegy. Felnőttként 15 éve leszedettem, most van helyette egy kb. 2 cm hosszú vékony, színtelen heg. Nem feltűnő, de közelről észre lehet venni. Alapozóval szinte teljesen el lehet tüntetni.

Kérdés, hogy neked mennyire gyógyulnak szépen a sebeid. Nekem nagyon szépen összeforrnak, vadhús nélkül, így bátran belevágtam.

Engem nagyon zavart az anyajegy, nem bántam meg, hogy levetettem.

2016. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!