Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nők esetében a magas tesztoszt...

Nők esetében a magas tesztoszteronra milyen megoldás, terápia lehetséges? Kisbabát szeretnénk .

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
a nők nem ösztrogént termelnek?
2016. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Előző válaszadó: nem!! A férfiakban és a nőkben is megtalálható az összes nem hormon ( progeszteron,tesztoszteron, ösztogén, DHEA-s...) csak nem mindegy melyik van túlsúlyban. A férfiaknál normális esetben például a tesztoszteronszint akár 100-szor is nagyobb lehet,mint a nőknél.


Kedves kérdező! Nekem is az a bajom,hogy magas a tesztoszteronszintem: kicsi mellem van,nagyon szőrösödök...pont azt fontolgatom,elmegyek kivizsgáltatni. Elvileg kapsz rá valamilyen ösztogéntartalmú gyógyszert, így az kompenzálja a tesztoszteron túlsúlyt. Viszont az ösztogán tart. tabletták fogamzásgátlók is egyben :( a magasan tartott ösztrogénszint meggátolja az ovulációt... szóval a te esetedben én sem tudom,mi lenne a megoldás. de ha kivizsgáltak,kérlek írd meg a tapasztalatokat,kíváncsi lennék rá

2016. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!