Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legkomolyabb...

Mi volt az eddigi legkomolyabb baleseted, mivel járt, és mennyi idő alatt tudtál felépülni belőle?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérnék. köszi
2010. ápr. 6. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Legkomolyabb balesetem az volt, h 2 évesen egy baleset következtében megégtem jobb kezem/lábam! Nem nem gyógyultam meg ebből nem lehet örökre ott marad, de egyébként már törtem be a fejem 1 centi és kampec komában is voltam már meg ehhez hasonlók, de valamiért élnem kell, mert eddig még mindent túléltem!
2010. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban leestem egy fáról és eltörött az egyik combcsontom. Kórházban voltam azt hiszem két hétig. Súlyokat kötöttek a lábamra, azzal húzatták. Utána begipszeltek derékig, abban feküdtem otthon vagy három hónapig. A mai eszemmel el sem tudom képzelni, hogyan bírtam ki. Pedig állítólag nem is nyafogtam különösebben. Szerencsére nem lett maradandó nyoma a dolognak.
2010. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!