Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni a rossz...

Mit lehet kezdeni a rossz álmokkal? Annyira kivagyok tőlük az egész naponat befolyásolja.

Figyelt kérdés

Állandóan azt álmodom, hogy a párom meg csal a volt barátnőjével.

Ma az álmomban pl egy idegeny csajjal kavart elöttem.

Tudom, hogy csak egy álom de nagyon kiborítanak.


2016. ápr. 25. 06:51
 1/4 anonim válasza:

Sokan azt mondják, hogy olyan dolgokról álmodunk, amik foglalkoztatnak, amin sokat kattogunk. Ezek alapján a következőket teheted:


- Ha teljesen alaptalan az álmod, és jó kapcsolatod van a pároddal, beszéld meg vele.

- Ha gyanakszol, finoman kérdezz rá, puhatold ki, hogy tényleg így van-e

- Ha tényleg megtörtént, én elhagynám, de persze ez egyéni beállítottság és körülmények kérdése.

2016. ápr. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ez a véleményem.

Soha nem tudtam senkiben teljesen megbízni.

Pedig semmi okot nem adott a varátom a féltékenykedésre. Valamiért sajnos mégis nagyon bizalmatlan vagyok és ez a legnagyobb félelmem, hogy megcsal.

Nemtudom, hogy tehetném túl magam ezen a dolgon. Mert nagyon megnehezíti az én életemet és a páromét is.

2016. ápr. 25. 07:59
 3/4 anonim válasza:
Egy egészséges mennyiségű féltékenység mindenkiben van. Aki mást mond az hazudik. Bár nem olvastam ezzel kapcsolatban, de az én véleményem szerint ha ki vagy békülve magaddal, van önbizalmad, ha úgy érzed, hogy nálad jobb nőt keresve sem talál a párod, akkor a féltékenységérzés csökken.
2016. ápr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is ugy gondolom, hogy aki szerelmes az féltékeny is valamilyen szinten.

De én néha nagyon eltúlzom és eléggé ráparázok. Kissé önbizalom hiányos vagyok.

Lehet ez a probléma oka.

2016. ápr. 25. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!