Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használtok testápolót? Ha...

Használtok testápolót? Ha igen, milyet? Régen nem használtak, hogyhogy mégis megvoltak nélküle? én is használok csak kérdezem 18/F

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 17:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Én nivea-t használok szinte mindenben mert megbízok a márkában de viszont elég drága mindig venni meg spray, dezodor stb.... persze nem minden honapban de kéthavonta kell
2010. ápr. 7. 17:35
 2/8 Szesze válasza:
Én csak nyáron használok, akkor nagyon poros a levegő s nagyon szárad tőle a bőröm. Én Avonos naturas megyest használok, nagyon jó az illata azért szeretem.
2010. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én főleg borotválkozás után használom a Garnier vízmegkötő testápolóját.
2010. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, persze, hogy használok,mert szükséges... Régen azért nem volt ilyen levegőszennyeződés, UV veszély, stb, ezek mind egyéb rosszaságok mellett szárítják is a bőrt. Jam régen meg sokkal több és főleg tiszta vizet ittak. A cola-félék nem igazán hidratálják az ember bőrét, ha érted, mire gondolok... Szóval valóban nem árt találni jó testápolót, bár nem könnyű, mert egy csomóban meg olyan "mellékes" anyagok vannak, amik ugyancsak nem túl kívánatosak. Én egy vad adalék anyagagoktól mentes mézes, glicerines testápolót használok, ezt még a férjem is időnként elkéri, ami férfiaknál nagy szó - szerintem szuper!
2010. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Most olvastam épp hogy nagyon sok féle veszéllyel jár a testápoló meg spray-k is, köztük a híres nivea is tartalmaz nem kívánatos anyagokat. Mik a magyar márkák ilyen kozmetikai termékekben és azon belül melyik az amit bátran lehet használni és jó is?

Baba?hélia? ezek jók?többi magyar?

2010. ápr. 7. 17:43
 6/8 anonim ***** válasza:

sziaaa:)

a Hélia-nak az arckrémje nagyon jó, régóta van és szerintem megbízható:)

A Baba-ra is jókat mondanak, talán kevesebb a káros anyag benne:)

szóval, attól h nem olyan híresek, még lehetnek jók:)

2010. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18:08-as vagyok jaaa és Avonos dezodort nem ajánlom, mert képzeld, egy ismerősömnek csomók lettek tőle a hónaljánál...:S

tudom nem ez volt a kérdésed, de azért gondoltam megosztom xD

19/l

2010. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! Hát már az ember komolyan mondom nem tudja hogy mit vegyen:( Annyi termék van:S Valaki esetleg tapasztalatból vagy dolgozik ilyen helyen? Igy már nivea-t sem merek venni
2010. ápr. 7. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!