Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Helix mellett vadhús?

Helix mellett vadhús?

Figyelt kérdés

Még szeptemberben szúrattam piercingesnél a helixemet, amivel nem is volt semmi gond egészen rá 3 hétre, amikor is durván begyulladt. Ezt sikerült leküzdeni nagyjából egy hét alatt. Pár hete azonban konstatáltam, hogy elferdült a piercingem. Pedig nagyon figyeltem rá, hogy nem azon az oldalamon feküdtem vagy 3 hónapig stb. Rádásul elöl és hátul is egy apró fehéres, kissé keményebb (sejtésem szerint vadhús) valami nőtt közvetlen az ékszer mellé. Mindvégig ápoltam betadinnel, majd octanisepttel, végül már alkoholt is bevetettem, bár hallottam egy-két helyről hogy nem szabad, de semmi... Már pár napja a kamillás borogatást is elkezdtem, és tetrant is beszereztem. Valakinek valamilyen hasonló tapasztalata van, és hogy mivel sikerült végül megoldani?

Előre is köszi!

Ja és fémallergiám nem hiszem hogy van, mivel ezenkívül volt már füllyukasztásom egypár és ott nem tapasztaltam semmilyen reakciót.



2016. ápr. 30. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt így látatlanban nem lehet tudni. Tölts fel képet róla (lehetőleg jó minőségben!), hogy többet mondhassak.

2016. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!