Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne zavarjan...

Mit csináljak hogy ne zavarjanak az anyajegyek?

Figyelt kérdés

Az arcomon 2 látható van, de azok annyira nem is zavarnak, viszont a hátamon több mint 4 sötét anyajegy van, és ráadásul domborúak is. Tavaly nyáron is folyton takargattam magam a fürdőruhában, nem merek így mutatkozni hogy látszik. Elég kényelmetlen mert van amikor beakad valamibe úgyhogy nagyon vigyázok rá. Voltunk bőrgyógyásznál és azt mondta, hogy csak sebészileg lehetne leszedetni mert túl erősen a pigment vagy micsoda. Várnom kell őszig, vagy télig míg le tudnánk szedni de már nagyon kényelmetlen és zavarban érzem magam tőle. Öltözőben a többiek is látják és van amikor a pólón is átlátszik. Az a baj hogy még csak 12 éves vagyok de máris ilyen problémám van. Valakinek van valami ötlete? Előre is köszi!

12/L



2016. máj. 3. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nincs más ötletem, mint az, hogy vársz őszig, ameddig le tudod szedetni, addig me viseld el, hidd el nem vagy egyedül, másoknak is van sok anyajegyük.
2016. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Én egy hét múlva leszek 13, és nekem is vannak hasonló problémáim. :( Nekem az kezemen van egy nagyobb, ami domború, és le szeretném majd vetetni, mert nagyon zavar...néha kínosan érzem maga rövid ujjú pólóban, meg ilyesmi. A többi anyajegyem nem vészes, zömével inkább csak sima pici pötyik, viszont az arcomon is van egy pár belőlük. (a homlokom közepén rombusz alakban négy) De azok annyira nem zavarnak, meg igazából nem is nagyon érdekelnek. Inkább csak a kezem az a nagyobb. Ha egyszer leveszik, akkor annak nagyon fogok örülni :) Tudom milyen rossz érzés tud lenni, de ne foglalkozz ezzel :) Gondolj arra, hogy másnak még nagyobb anyajegye is van, és lehet, hogy nem is olyan nagy, mint amilyennek Te látod! Kitartást őszig!!

2016. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó!! Ment a zöld kéz! :) neked is kitartást és köszönöm hogy segítetttél önbizalmat szerezni!!:) <3
2016. máj. 13. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:
mutesd meg
2016. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!