Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy egy héten...

Az normális, hogy egy héten 3-4 -szer is borzasztóan fáj a fejem?

Figyelt kérdés
Már megőrülök! Komolyan! Most is fáj...

2016. máj. 7. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább elkéne menned a háziorvosodhoz és ő adna neked beutalót az adott osztályra ahol kivizsgálnának! mindenképp menj el!
2016. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha ez fontos, akkor szemüveges vagyok, és egyenetlen a szaruhártyám

13/L

2016. máj. 7. 21:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Mennyi folyadékot iszol egy nap? Mennyit mozogsz egy héten? Mennyit ülsz gép előtt?

Jó eséllyel csak az életmódodon kell változtatni, mert amiatt fáj a fejed.

2016. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset iszom már kicsi koromtól kezdve, gépezni nem szoktam, viszont amikor itthon vagyok, akkor állandóan csak nyomom a telefont. Mozogni hááát... Hétfőn usziba megyünk az osztályjal, kedden nincs semmi, még tesi sem, szerdán tesi, csütötökön úgy mint kedden, pénteken uszi. Hétvégén meg telózok...
2016. máj. 7. 21:09
 5/12 A kérdező kommentje:
Na jó, szerintem beveszek egy b6-ot meg egy Aszpirint utánna meg lefekszem aludni, mert migrénem van és mindjár behányok...
2016. máj. 7. 21:17
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen életmód mellett ne csodálkozz, hogy fáj a fejed. Kevesebb telózás, több folyadék. Telózástól még senkinek nem regenerálódott az anyagcseréje.
2016. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha migrénje van akkor az nem a telozástól....mekkora marhaság:-(
2016. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Anyukámat mindenképp ráveszem, hogy nyáriszünetben vigyen el orvoshoz... Addig ugyse lesz rá ideje.
2016. máj. 8. 12:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy a telózástól van migrénje, te okostojás. Hanem feszt oda fókuszál a szeme, ettől is megfájdulhat, na meg mozgás nuku, mert feltételezem, nem szobabiciklizés meg gimnasztika közben nyomkodja a telefont.
2016. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja, hát mozgás nincs. De ha a kutyasétáltatás (heti 3-4 alkalom, de amikor csak van rá alkalmam, 1 óra) annak számít... :D
2016. máj. 8. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!