Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Bőv. Lent)

Mit tegyek? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy pár hónapja elköltözött a legjobb barátnőm. Azóta nagyon rontottam a tanulmányi átlagomon, nem vagyok vidám, nem tudok jókat nevetni, szomorú vagyok és étvágytalan is, legtöbbször egész nap csak sírnék és ideges is vagyok minden nap. Rajta kívül nincs senki aki megért, sőt rajta kívül barátaim sincsenek. Egész nap egyedül vagyok, mert mindenki csak kiközösít itthon meg nincs kivel beszélnem. Szoktam vele msn-en beszélni, de nem olyan mint élőbe, amúgy is alig tudok vele beszélni mert ő általában olyankor van fent amikor én nem tudok feljönni, de a múltkor beszéltem vele és magától mondta, hogy nagyon rosszul érzi magát azóta és minden nap sír miattam. Az a baj, hogy még találkozni se nagyon tudunk, mert a szüleink nem is ismerik egymást és vagy 300 km-el arrébb lakik. Nagyon szomorú vagyok és kedvtelen. Mit tegyek? Elfelejteni nem tudom az biztos :(

13/L


2010. ápr. 8. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szegény.. :( Nagyon rossz lehet, én is így éreznék, mint te.

Kérd meg, hogy akkor legyen fent msn-en amikor te, hogy még többet tudjatok beszélni. Nyáron menj el hozzájuk egy-két hétre, aztán meg fordítva. :)

Még egy tipp: Szerezz új barátokat és ne emészd magad folyton ezen, akármilyen nehéz is!

13/L

2010. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért vagy kiközösítve?
2010. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Azért vagyok kiközösítve, mert én nem a "nagymenők" csapatához tartozom. Ez nálunk így megy...aki nem menő az ki van közösítve.

2010. ápr. 9. 18:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!