Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fluconer kapszulát szétszedhet...

Fluconer kapszulát szétszedhetem és úgy megehetem?

Figyelt kérdés
Hiába is írjátok, hogy tegyem kenyérbe, mézbe, joghurtba, stb, stb, nem, nem tudok ilyen nagy gyógyszert lenyelni, ugyanis pont egy ilyen próbálkozás során a torkomon akadt és majdnem megfulladtam. Szóval a kérdés, hogy ami benne van por, kiszedném és mézbe keverném. 2 db-ról lenne szó. Persze, a hatása nem lesz ugyan olyan, ha lesz egyáltalán. Nagyot árthatok vele?
2016. máj. 10. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem az ártásról van szó, hanem a hatásról.

Nem véletlenül van valamilyen hatóanyag kapszulában, drazséban, filmtablettában, folyadékban, mert máshol, másként kell felszívódnia a szervezetben!

A rossz élmény átalakítható pl. nyugalommal, több folyadékbevitellel, hozzászoktatással és annak a tudatával, hogy pszichés ok miatt nem tudod lenyelni, mert egyébként nagyobb ételek viszont lemennek.

2016. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!