Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol fáj a vakbél? Jobb vagy...

Hol fáj a vakbél? Jobb vagy bal oldalon? Teljesen jobb oldalon? Csípő fölött? Szeméremdomb fölött vagy hol? Vagy a csípő és köldök között?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan kis alattomos, megtévesztő a fájdalom jobb oldalon fáj a petefészek irányába, és átsugározhat a jobb oldalra is.
2010. ápr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg az fájna már valószínűleg a földön fetrengnél a fájdalomtól.
2010. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a vakbél jobb oldalon van (ill. ez tuti, mert anyukámnak és apukámnak is ott van a vakbélműtét hege), de bal oldalra sugározva fáj.
2010. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én köldöktáji fájdalmat éreztem. És nem mondhatom, hogy a földön fetrengtem volna a fájdalomtól. Fájdogált, 4-5x utaltak be sebészetre, ahonnan hazaküldtek, lázam nem volt, jegelni kellett. EGyszer csak az enyhe fájdalom mellé hányinger is társult. De akkor sem fájt jobban. Újra sebészet, azonnal operáltak. Szóval tényleg sunyi dolog ez a vakbél. (Apukámnak ugyanezekkel a tünetekkel kezdődött a vesegörcs - veseköve volt.)
2010. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!