Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Átlagosan mennyit ver a szív egy egész élet alatt?

2008. szept. 24. 20:37  Privát üzenet  

A válaszok
72*60*24*365*70= egy perc alatt 72, van 60 perc egy órában, 24 óra egy napban, 365 nap egy évben, és 70 évet él egy átlagos ember. Ez nem valami tudományos, inkább a józan paraszti eszemet próbáltam használni. Ez elég átlagos,mert nincs benne, ha az ember sportol, és magasabb neki, ha alszik, akkor meg esetleg egy kicsit alacsonyabb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2008. szept. 24. 20:43 Privát üzenet
Az első válaszoló által felírt szorzat eredménye pedig: 2.649.024.000, azaz kétmilliárd-hatszáznegyvenkilencmillió-huszonnégyezer.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2008. szept. 24. 20:47 Privát üzenet
Első válaszoló vagyok. Hoppá a lényeg kimaradt! Bocsi :)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2008. szept. 24. 20:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Igaz-e. A nemi élet teljes hiányának jele (? )
Súlyos izomfájdalom! Mit lehet tenni, ha orvoshoz nem tudok elmenni? Ez így nem élet
Szívbeteg vagyok, jelenleg Pacemakerrel élek, észrevettem pár hete, hogy a karom ( bal ), spontán elzsibbad válltól lefele és percekig nem érzem, mire újra " élet folyik" bele....
Van élet a Metformin után?
Van-e élet a szteroidos kenőcs (pl. Dermovate) után?
Gilette mach3 borotvája van a férjemnek, de vennek olyan élet hozzá ami 5 pengés fusion . Vajon talál-e a borotva a mach3-hoz? Nekem venusom van ahhoz talál bármelyik de ehhez, meg merjem-e venni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!