Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Visszeres fekélyre van valami jó kenőcs vagy gyógyszer?

2008. szept. 24. 21:52  Privát üzenet  

A válasz
Most viszérre, vagy fekélyre? mert ha fekély is van a lábon / ami nyilt sebet jelent / az más, ird meg mert börgyogyászaton dolgozom

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008. szept. 24. 21:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az orvos mondta, hogy ez a neve "visszeres fekély". A bokám felett vannak a sebek. Amúgy autoimmun betegség miatt van és nem gyógyítható, legalábbis eddig minden doki ezt mondta, de én azért próbálkoznék valamivel. Sosem írtak rá semmi kenőcsöt, még gyógyszert sem. Amúgy 24 éves vagyok, lány, és évek óta fenn áll ez a probléma. Zavar mert sosem hordhatok sem szoknyát, sem rövidnadrágot, és strandra sem járok emiatt.

Mindegy, mennyire drága a kenőcs/gyógyszer, kipróbálnám.

# 2/2Időpont 2008. szept. 24. 22:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen a gyógyszer túladagolás?
Makacs pattanások teljes eltüntetésére valami gyógyszer?
1 hónapja váltottam fogamzásgátlót. Most tri-regolt szedek, holnap kellene megjönnie, de halottam róla eléggé rossz híreket. Menyirre megbízható ez a gyógyszer?
Tri-regol fogamzásgátlót szedek, ezen a héten van gyógyszer mentes napom de mág nem jött meg.1 hónapja szedem ezt a gyógyszert, ez normális vagy gond lehet?
Létezik vény nélkül kapható 5-alfa reduktáz gátló gyógyszer?
Szedett valaki Feldene gyógyszert? Mik a tapasztalatok? A gyógyszer leírásban brutális mellékhatásokat ír! Nem merem elkezdeni szedni.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!