Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől viszkethet ennyire a...

Mitől viszkethet ennyire a combom?

Figyelt kérdés
Legtöbbször éjjel arra kelek fel, hogy a combomat kaparom mert rettenetesen viszket. Napkozben is előfordul, de ha megnézem egyáltalán semmi sincs ott. Teljesen sima, nem száraz. Ha sokáig kaparom, akkor meg 2-3 kis dudor előjön a sok kaparástól. Van egy krémem amit még régebben kaptam, azzal szoktam bekenni, de nem igazán segít. Szerintetek ez lehet allergia? 2 hét múlva megyek orvoshoz, akkorra kaptam időpontot, de hátha volt már itt is valakinek ilyen és tudna segíteni.

2016. máj. 20. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl száraz a böröd (próbáld ki, hoyg mosdás után bekened kevés olivaolajjal), vagy esetleg a saját izzadtságod az, ami izgatja a börödet. Esetleg a tusfürdö, testápoló, mosószer is lehet ok, de az öblítö is erösen ingerli a bört.
2016. máj. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem váltottál mostanában más kozmetikumra, mosószerre? Ha igen, állj vissza a régire. Ha nincs ilyesmi oka a dolognak, akkor próbáld ki, hogy pár napig napi többször testápolózod. Ha elmúlik, akkor száraz a bőröd mégis.
2016. máj. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Semmin sem újítottam, minden mosószer, tusfürdő a régi, testápolóval is szoktam kenni, de megpróbálom naponta többször, aztán majd meglátom mi lesz. Ha nem múlik el akkor majd az orvos megnézi 2 hét múlva.

Köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 20. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!