Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ügyeletes orvosnak kel...

Az ügyeletes orvosnak kel fizetni?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan fájdalmaim vannak, amiért el kell mennem. Csak nem tudom, hogy az ügyeletes házi orvoshoz menjek, vagy inkább kórházba? Az orvosnak egyébként kell fizetni?
2010. ápr. 10. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem kell fizetni. Az más kérdés, hogy ha gondolod adsz neki pénzt. Ez is inkább csak akkor szokás, ha nem elmész, hanem kihivod az ügyeletet.
2010. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd ez ember függő. Én akárhányszor az ügyelethez fordultam mindig nagyon meg voltam elégedve a vizsgálattal is meg az ellátással is. Nem szégyellem, de 2000 forinttal háláltam meg az ellátást. Abszolút nem akarták egyszersem elfogadni az orvosok, de kevés fizetésemből örültem, hogy emberi ellátásban részesültem.
2010. ápr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, kap fizetést.
2010. ápr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, nem is szokás, főleg, ha te mész be az ügyeletre. Esetleg, ha házhoz hívod, akkor adhatsz neki ezer-kétezer forintot, ha rendes veled, de többet nem.
2010. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, kellene fizetni. Csak nem neked. Hanem az államnak. Kb annyit, mint Európa más országaiban.


végzős orvostanhallgató

2010. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha indokolatlanul veszed igénybe akkor kell.
2010. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!