Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcizzadás ellen nem lehet...

Arcizzadás ellen nem lehet semmit csinálni?

Figyelt kérdés
Már most szakad a víz z arcomról, nem tudom mi lesz később... Percenként törölgetni kell.

2016. máj. 28. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ilyen izzadás rohamom ha idegeskedek.
2016. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Attila Bé ***** válasza:
Az alkohol (pl. After Shave), szappan, szárítja a bőrt, és ha nem is véd az izzadástól, legalább nem lesz zsíros az ember bőre. Egyébként ilyen kánikulában szerintem mindenkinek mindene izzad (és ez még csak a kezdet, mi lesz nyáron!).
2016. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nagyon zavaró. Direkt figyelek másokat, senkit nem látok izzadni.
2016. máj. 28. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is...De sajnos én erősen hipergidrózisos vagyok, a tenyeremről és a talpamról egész évben szakít a víz. Nekem az Odaban kézre való izzadásgátló kréme segített valamennyit az arcomon, minden másnap este kenem, de csak óvatosan, mert száríthat! Eleinte érdemes vele kísérletezni, és kevesebbet felkenni, nehogy hámlás legyen a vége. Ez a cucc tenyérre semmit nem használt, mert az vállalhatatlanul izzad..viszont az arcomon tényleg csökkentette az izzadást. Illetve az Idrosnak van kifejezetten arcra való izzadásgátlója, de erről tapasztalatokat nem tudok mondani sajnos.
2016. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szakít= szakad :D
2016. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na jó, az Idros-t nem ajánlom, nagyon rosszakat írnak róla:( [link]
2016. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. jún. 1. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!