Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos az Enterol...

Mennyire hatásos az Enterol nevű probiotikum?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki? Mi a véleménye róla?

2016. máj. 30. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam, de orvosoktól, gyógyszerészektől hallottam, hogy ez az egyik legjobb.
2016. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Élőflórát tartalmazó kefír vagy natúr joghurt teljesen helyre fogja tenni a bélflórád. És nem kell csak a márkanévre kiadnod többezer forintot.
2016. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
66%
Utolso valaszolo,van hogy az ilyen joghurtok,kefirek stb csak rontanak a helyzeten,ez draga de megeri,nekem nagyon sokat segitett.Hosszutavon a joghurt nekem tobb kart csinalt mint jot
2018. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%

Nekem semmit nem segített, egy hatalmas kamu, pedig a leírtak szerin szedtem, ügyelve arra, hogy hasson.


Joghurt, kefir nem opció!

ha már mindenképp márka nélkül akarja az ember rendbe tenni a bélflórját akkor mindennap ennie kell egy nagy adag húslevest, régen a nagyszüleink ezzel rakták rendbe a bélflórájukat.


Enterol egy pénzkidobás!

2018. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A húslevesbe nincs semmi aminek köze lenne a bélflórákhoz

Az ilyeneknek honnan van internete....

jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazad van, hülyeségeket beszéltem akkoriban.


"bolond lyukból bolond szél fúj" :)

jan. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!