Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orromnak lehet később baja...

Az orromnak lehet később baja a zöld paprikától?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a kávét és az energua italokat és ezért, hogy ne legyek álmos sokszor a zöldpaprika csípős részét kenem az orromba. Ez jól csíp és órákig nem érzem, hogy álmos lennék.

De ettől az erős csípős érzettől lehet valami baja az orromnak később????


Próbáltam a Szkájtekes koffein tablettát is de alig van haszna, 400-500 mg-tól is ugyanolyan álmos vagyok és még szédülök is.



2016. máj. 31. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:

ELég hülye vgy, ha ilyen eszedbe jut.


És igen lehet baja, akár el is rákosodhat az állandó ingerléstöl, de legalább is begyulladnak a nyálkahártyák és idövel elhalnak.

2016. máj. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kicsi trollocska.:)

Bajod nem lesz.

2016. máj. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem különösebb bajod nem lesz, legfeljebb egy idő után erre is érzéketlen leszel és még több kell. Viszont álmosság ellen az elegendő alvás az, ami hosszú távon is működik és egészséges.
2016. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak minden másnap használd az orrodat. A közbelévő időkben a fenekedet kend erős paprikával.
2016. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!