Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legjobb megoldás az...

Mi a legjobb megoldás az izzadságszag ellen?

Figyelt kérdés

Az hogy foltos lesz a ruha, annyira nem zavar, de ha még mellete büdös is az ember, az igen csak megnehezíti az ember életét.

Az ilyen szódabikarbónás készítményeknek lehet ilyen szag semlegesítő hatásuk? [link]


2016. máj. 31. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Viszont egyéni, hogy kinek mi válik be.
2016. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rexona, dove hónaljstiftek nagyon hatásosak, nekem azok váltak be leginkább
2016. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elég sok deót kipróbáltam, stressz helyzetben egyik se használt, egy idő után érzem, hogy büdös vagyok. Kipróbáltam, rexona, gilette, old scpice, nivea, talán az egyik old spice volt a legjobb, Az a baj, hogy izzadok télen nyáron...hideg van, vacogok, és akkor izzadok.

Kipróbálom ez a szódabikarbónásat, utána meg a solutiot, az se segít, akkor semmi.

2016. máj. 31. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
borotválod a hónaljad? mert ha nem, az is probléma lehet
2016. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nullásgéppel szoktam...
2016. máj. 31. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Exodor vált be, elég erős szer, viszont egyre ritkábban kell használni, és tényleg ér valamit.
2016. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hintőpor amit a babáknál használnak.
2016. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!