Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy minden...

Mitől lehet az, hogy minden ébredés után egy nap többször is nagy wc-re kell mennem akár 5x is (ha pihenő napot tartok)?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy ha keveset eszek, de egy nap többször is kicsit vissza alszok (pl. hétvégén) akkor is ébredéskor (ha csak egy 5 percre is aludtam be) egyből érzem, hogy ki kell mennem wc-re. ha egy nap 5x alszok akkor 5x kell kakilnom. Az is fura ha tényleg szinte már semmi nincs bennem és még mindig. Kíváncsi vagyok, hogy mások is járnak-e minden egyes ébredés után wc-re. De azt hozzá kell tennem, hogy ha egy nap csak egyszer ébredek akkor csak 1x megyek. Akkor nincs több érzet. De persze van olyan is, hogy ébredés után csak fél óra múlva jött az érzet amit szokatlannak is találtam, de legtöbb esetbe abba a pillanatba kell ahogy felébredtem!

2016. jún. 5. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a székleted nem furcsa, és székelés közben sem érzel fájdalmat vagy bármi szokatlant, akkor nincs gond szerintem.
2016. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem furcsa. Inkább csak hasmenés jellegű. Bár amit kifelejtettem írni, hogy szoktam csípős ételeket fogyasztani (mostanság nem viszem túlzásba), de előfordulhat, hogy ez miatt. Viszont amikor pár napig nem eszek csípőset akkor is ugyan ez a helyzet és ugyan úgy lágyabb a székletem. Annyit még hozzá kell tennem, hogy minél többször megyek egy nap annál kevesebb a mennyiség mondjuk 5.-re már csak nyúlbogyónyi, de mennem kell mert jön az érzet mintha nagyon kéne és közbe meg szinte semmi.
2016. jún. 5. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!