Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátnőm közép vezető egy...

A barátnőm közép vezető egy cégnél, úgy egy két hónapja, erős fejfájásra panaszkodik, és rosszul is alszik. Mit tegyek, hogy segíthessek a barátnőmön?

Figyelt kérdés
Gyógyszerekről hallani sem akar, a természetesség híve. De a nyugtató teái nem segítenek. Miért lehet ez? Stressz? Vagy valami más? A gyakori fejfájás minek lehet a tünete? Lehet attól, hogy nem étkezik kielégítően? Sokat dolgozik. Aki tud segítsen nekem, hogy találhassunk a barátnőmnek, valami természetes gyógymódot.
2008. szept. 26. 09:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Macskagyökér + citromfű keverék teát tudok javasolni (nagyon büdös, de jó!). Este lefekvés előtt le kell forralni ebből a teakeverékből két teáskanálnyit, állni hagyni, leszűrni, és - lehetőleg - cukor nélkül fogyasztani. Jobbulást!
2008. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Citromfű teát iszik, fura, de ő szereti, de nem nagyon vált be eddig, szólok neki, hogy próbálja ezt is ki. Köszönöm.

Az a baj, hogy sokat dolgozik, és nem igazán tud magára figyelni. És ez segít az alvászavar ellen? Mert a citromfű kamilla teával neki nem jött be.

2008. szept. 26. 09:34
 3/32 anonim válasza:
100%
Ez elég valószínű hogy a muka teszi tönkre a barátnődet! gyógynövényeket nem tudok ajánlani de ha pl hazamegy akkor maszírozd meg kedveskedj hogy otthon ne érje további stessz hatás! Vagyis amire gondolok otthon ne legyen miért izgulnia
2008. szept. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
100%
Este borogathatna kamilla teával, próbáljon egyszerű salátákat készíteni amit napközben megehet, nem nagy ügy, öt perc az egész, de legalább juttat némi vitamint és ásványi anyagot a szervezetébe. Remélem hamarosan elmúlnak a tünetei.
2008. szept. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
100%
Ha nem táplálkozik megfelelően, az nagyban hozzájárul a fejfájásához. Tudom, egy időben rengeteget dolgoztam, és alig maradt időm az evésre. Persze, ha más okból kifolyólag érzi rosszul magát (pl. rossz munkahelyi légkör), akkor érdemes kivizsgálni a fejfájást okozó tényezőt, és megpróbálni változtatni rajta.
2008. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
100%
Ez már nálam is előfordult hogy feszült voltam a munkahelyemen. Ez elsősorban köszönhető volt a főnökömnek aki azt hitte hogy mindent velem kell csináltatni! természetesen kivoltam a sok munkától és idegileg és fizikailag is kikészültem! Számomra ez szörnyű volt! Majd elmentem aroma terápiára és az segített, de ez nem hosszútávu dolog. Mostanság hallottam hogy a homeopátiás szerek segíthetnek. CSak az a baj hoogy nem igazán vagyok tisztában hogy ,hogy is működnek:S
2008. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sok oka lehet... Gondolom mivel a gyógyszerekről nem akar hallani, fogamzásgátlót sem szed, ami mondjuk az esetek túlnyomó részében okozza a gondokat.

Ami nagyon fontos még: eleget ISZIK? Egy időben nekem is folyamat fájt a fejem, de majd minden nap. Akkor mondta egy ismerősöm, aki hasonló gondokkal szenvedett, hogy mióta odafigyel arra, hogy eleget igyon, meg legyen a napi 2-3 liter foylyadék, mintha elvágták volna. Kipróbáltam. Nálam is bejött.

Ha nem már nagyon nem segít semmi, tessék elmenni orvoshoz!!! Méghaa természetesség híve is, mert egy ilyet okozhat TERMÉSZETESEN egy agyérgörcs is, egy rossz csogolya, idegbecsípődés...stbstbstb...

2008. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
100%
Nyugtatót semmiképp se szedjen, mert az függőséget okoz. Vannak gyógyszernek nem minősülő, ugyanakkor rendkívül hatékony és természetes szerek, amelyek segítenek a fejfájás, stessz és álmatlanság elmulasztásában.
2008. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, mivel nekem is vannak ilyen problémáim. A folyadék tényleg segíthet, de a természetes kivonatok is sokat segíthetnek. Esetleg a természet gyógyászat témát is megnézhetnétek.
2008. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
6. válaszoló vagyok megint: még hallottam olyanról is, hogy a szervezetünk alapvetően lúgos, mármint a teljes emésztés. Rengeteg savas dolgot eszünk és ebből kifolyólag a test feltelik méreganyagokkal és ezek is okozhatnak ilyen próblémákat. Van valami lúgosító diéta is vagy mi a manó, de mondjuk ez már túlzás. Elég sztem az is ha az ember odafigyel kicsit. és inni inni innni inni....
2008. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!