Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet gyorsan gyógyítani...

Hogy lehet gyorsan gyógyítani a másnaposságot?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Élelmiszerboltban a pénztárnál szokott kirakva lenni valamilyen másnaposság elleni bogyó, de nem tudom a nevét...
2008. szept. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Nekem a legjobban a nagy adag C-vitamin bevétel segített :) De lehet, hogy csak beképzeltem :)

Boltban láttam már többféle szert rá, iylen "Bulizz okosan" feliratokkal.

2008. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok folyadék, algopyrin, alvás!
2008. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt van a másnaposság kezeléséről egy jó kis összefoglalás sok tippel:


[link]

2008. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Evil válasza:
100%
100%-osan úgysem lehet gyógyítani a másnaposságot.nekem 1 orvos mondta,hogy az a legjobb megoldás ha amikor már elkezdtél inni,akkor minden második sör után meg kellene innod 1 pohár vizet és akkor másnap csak kicsit fog fájni a fejed.ugyanis a fejfájást leginkább az okozza ,hogy az alkohol kivonja a szervezetedből a vizet(dehidratálja).persze úgysem fog piálás közben vizet inni senki.én azt javaslom,hogy igyál sok vizet és pihenj és időnként hidegvízzel mosd meg az arcod,a tarkód és a karodat.
2008. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ami legjobban bejött: másnap egy kis pohár sör.

Brrr! rettenetesen nem kívánja az ember! Rosszabb mintha ricinus kéne bevenni. :DDD De beindítja újra az alkohol lebontása azoknak az anyagoknak a távozását ami a másnaposságot okozza.

2008. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Igen, a másnaposságot vízhiány okozza.


A Brainiac című műsorban egyszer ki is próbáltak három módszert, az egyik a sör volt, a másik a víz, a harmadikra nem emlékszem, talán üdítő, és a nagy vízbevitel volt a nyerő. :)


De nekem van egy még ennél is sokkal jobb módszerem.


EGY KORTYOT SEM ISZOM. (alkoholt) ;-)

2008. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hello, nálam mindig az Aspirin C+ pezsgő tabletta a nyerő! Esetleg még egy kis C-vitamin mellé.
2008. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Hajrá :)

2008. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
b6 vitamin,vagy pedig egy pohár tej.hidd el,tapasztalat,és egy félóra mulva kutya bajod
2008. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!