Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Trittico AC 10 mg retard -...

Trittico AC 10 mg retard - szedési tapasztalatotokat megosztanátok velem?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja nem tudok magamtól elaludni, vagy ha igen, nagyon felszínesen és szakaszosan felébredve tudok csak aludni. Az orvos a fenti gyógyszert írta fel. Elolvastam a használati útmutatóját. Egy kicsit tartok tőle.

Kérlek benneteket, ha szedtétek már, legyetek szívesek megírni, hogy a bevezetés napjai/hetei milyenek voltak, és utána mit tapasztaltatok, meddig szedtétek, és a leállás okozott-e elvonási tüneteket. És nem utolsó sorban utána jobb lett-e a helyzet, vagy visszatért az eredeti probléma?



2016. jún. 8. 08:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Trittico AC 150 mg retardról van szó, csak kimaradt egy karakter :)
2016. jún. 8. 08:04
 2/5 izébizéhozé válasza:
100%
Szia!Én jelenleg tritticot szedek.Szorongásra és alvászavarra kaptam.Rexetinről valtottunk erre mert annyira porgetett a rexetin h meg este is jart a labam masreszt nem tudtam elélvezni tole ami eleg kellemetlen hosszutavon...😃doki azt mondta ugy szedjem h 3napig negyed 3 napig fel es a 7dik napon vegyek be egy egeszet ami holnap lesz eddig csak felet szedtem.Tapasztalatom pozitiv minden kellemetlen mellekhatas megszunt alvasban meg segit ugy alszom tole mint a bunda,este kell bevenni egy szemet.ne felj tole ez egy jo gyogyszer....probaltad volna a rexetint...az szivas..szoval no para es mihamarabbi gyogyulast!
2016. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mióta ezt a kérdést feltettem, azóta eltelt egy kis idő... elkezdtem én szedni ezt a gyógyszert, először 1/3, majd 2/3, utána kellett volna az egy egész szem. Az első pár napon nem éreztem semmi különöset. De már egy hét után zsongott az egész fejem, nappal nem tudtam dolgozni, nem tudtam figyelni. Nagyon rosszul éreztem magam tőle, és ráadásul még az alvásomon sem javított. Úgy hogy én abbahagytam, nekem nem jött be.

Most mással próbálkozom.

2016. júl. 27. 12:58
 4/5 izébizéhozé válasza:
Ertem.Mindenkire másképp hat ma vettem be az elso egesz adagot.Nekem halistennek nincs semmi mellekhatas.Elotte szedtel mar anti depresszanst?Mert kell egy het kb mire megszokod addig szarul vagy tole,rexetintol full beteg voltam elso 5 napba...Mit szedsz most?
2016. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5 éve szedek Tritticot, egyhuzamban de már úgy érzem nem hát csak megszokásból szedem.

Most ejjel elfelejtettem bevenni 150 mgot és ugyanúgy tudtam aludni igaz most egy kicsit kimerült vagyok. Azon filozom le kéne tenni, szépen lassan

nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!