Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges ha tegnap éjfél...

BiTOPro97 kérdése:

Egészséges ha tegnap éjfél előtt feküdtem, ma meg négykor ki dob az, ágy? És mostanában általában is elég hétköznap 5-6 óra alvás, és még a szieszta is kimarad. (19F)

Figyelt kérdés
Vannak akik szerint csak átmeneti, mert volt már ilyen. Amikor csökken a terhelés, az után szokott ez lenni.
2016. jún. 9. 04:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tele vagy életerővel, agilitással, tettvággyal, akkor elfogadható, de ha nem tudsz aludni, viszont szédelegsz a fáradtságtól, nappal is kótyagos vagy, akkor jó lenne utána járni, mi okozza az alvászavart. Vannak, akiknek elég 6 óra alvás, többet sajnálnak rááldozni, mert sokat akarnak végezni.
2016. jún. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem meg van heti 56+ óra alvásom. És nem vagyok álmos, sőt inkább friss és derűs. Szoktam sziesztázni is, főleg partizás ellőt pár órával.

Most éjszaka 11 előtt ment el, aki itt volt nálam. Gondolom azért, hogy reggel otthon az ágyában találják a szülei. Amúgy velem egykorú lány.

2016. jún. 9. 06:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, hát akinek ilyen felpörgető életmódja van, az sajnálja is az időt a semmittevő alvásra:)
2016. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!