Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 hetes terhes vagyok reggel...

12 hetes terhes vagyok reggel óta világos sárgásbarnás a székletem de eszre vettem hogy kb 2mm hosszú sötétbarna csikok vannak benne. Mitől lehet? Ugye nem vér?

Figyelt kérdés
megilyedtem, tegnapelőtt hasmenésem volt, tegnap semmi széklet, ma meg ez. nem ettem semmi olyat tegnap, karfiolt, grill csirkét turós rétest, enny . segitsetek, már beképzelem a gyomorvérzést.( sok a gyomorsavam és szokott a gyomrom fájni.)
2008. szept. 26. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Sztem normális , ami leírsz. De hogy megnyugodj, menj el a gyógyszertárba ott van már olyan gyors teszt is, ami a székletből kimutatja az egészségügyi problémákat. Ha negatív sztem megnyugodhatsz :o) Kimutatja a vért is! Ha gyomorvérzésed lenne az naaaaaagyon nagyon nagyon fájna, ráadásul bűzlene a szád, te sem tudnád elviselni.

Ha meg végképp meg akarsz nyugodni, menj el a háziorvoshoz.

De sztem koncentrálj a babára, mert olyan hatalma gond nem lehet, ha Ő jól érzi magát odabent :o)

Ne izzgulj, mert az Ő is átveszi és ilyenkor szoktak keletkezni ezeka csúnya vörös úgynevezett félelem foltok ....

Minden rendben lesz neizgulj! Azért csináld meg a tesztet!

Boldog babavárást!

2008. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi a patikában most nincs képzeld, csak hétföre tudtak rendelni.
2008. szept. 26. 12:43
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj gyomorverzesre. (Ugy latszik minden kismama tulaggodja magat, tobbek kozt en is...). Szerintem csak meg a beleid urulnek a hasmenes utan. Ilyen elo szokott fordulni velem is hasmenes utan.
2008. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorvérzés esetén SZÉNFEKETE a széklet.
2008. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm mindannyiótoknak.
2008. szept. 26. 18:33
 6/17 anonim ***** válasza:
ÍRj majd holnap, hogy mi lett az eredmény!
2008. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ma tudtam megvenni a tesztet, de majd holnap reggel csinálom meg. mindenképp megirom mi lett remélem semmi komoly.
2008. szept. 29. 18:20
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia, íííííírj! Biztos vagyok benne, hogy minden oké :o)
2008. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
szia, hála istennek a teszt negatív lett , igazad volt:) csak azért aggódtam mert nagyon fáj a gyomrom, görcsöl, és ég de biztos a sav miatt. ezért megijedtem. köszi a biztatást a tippeket és az érdeklődést.
2008. szept. 30. 10:52
 10/17 anonim ***** válasza:

Jajj d enagyon örülök :o)

Meglátod most el fog múlni lassan a pocak görcsöd is mert megnyugszol :o)

és végre nyugodtan örülhetsz a kis pocak lakónak! :o) Igyál kis tejcit, langyos tejcit az lúgos, ha esetleg tényleg a gyomorsav rendetlenkedik és meglásd nagyon jó lesz :o)

Figyelj a babócára és tessék egészségesnek maradni!

Boldog babavárást!

2008. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!