Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami jó, házi praktika...

Van valami jó, házi praktika az izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Lassan már kezd kiakasztani, hogy már akkor is izzadok, ha semmilyen fizikai munkát nem csinálok, csak ülök. Mondanom se kell, hogy a nap felénél már kellemetlen szagom van. A szódabikarbónás "dörzsölésről" hallottam, valami más esetleg?:D
2016. jún. 15. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesom is szenvedette ettol, egyszer apukam vett neki egy Old Spice stiftet (originalos) es nem izzadt tole, ferfi szaga sem volt. Probald ki, nem vesztesz vele semmit.
2016. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
öhmm hát köszi, csak az a helyzet, hogy lány vagyok:D
2016. jún. 22. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Tesom is lany volt:) elsore is tudtam hogy lany vagy. Nos ha nem akarsz buzologni akkor kiorobalhatod hatha segit. Ferfi szagod nem lesz tole, foleg ha befujod magad valamivel.
2016. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaaaj, akkor bocsi :) kipróbálom :)
2016. jún. 22. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:

1, a patikában lehet kapni naturlandos izzadás gátlót ami nagyon jó, DE csak higítva használd, nedves vattával!

2, idros5 izzadásgátló. Drága de jó, én minden nap használom és hidratálok melette és nem izzadok :)

Nincs szagom xD

2016. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!