Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülzúgás nem-szteroid gyulladá...

Fülzúgás nem-szteroid gyulladáscsökkentő termékektől, mi a megoldás rá?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy 2 hónapja voltam ezzel SZTK-n majd kórházban is, ahol infúziós kezelést kaptam 1 hétig, a zúgás nem múlt el ugyan, de csak akkor hallottam a zúgást ha nagyon csend volt.

Egészen idáig, mert most egy sima beszélgetés közben is erős sípolást hallok folyamatosan. Kutattam a neten, hogy mi lehet a kiváltó ok amikor rátaláltam a nem-szteroid gyulladáscsökkentő gyógyszerekre.

A poén az hogy 2 hónappal ezelőtti vizsgálat előtt, kb 3 hónapig nagy tételben vásároltam mindenféle étrend-kiegészítőt (értsd a nagy tételt havi 20-30K között). A termékek között volt több gyulladáscsökkentő: Kurkama Forte, Astaxanthin, Krill olaj, Aloe vera, Homoktövis kivonat, Rezveratrol, E vitamin komplex + egyéb termékek amelyek nem gyulladás ellen valók.

Az infúziós kezelés után leálltam az egésszel, mert sejtettem hogy lehet valamelyiknek köze hozzá. De most újból elkezdtem valamennyit szedni mert nemsokára írok egy eléggé fontos tesztet és tudom hogy sokkal jobb ezektől a közérzetem, de pont az ellenkezője sült el mert ilyen zúgással koncentrálni nem lehet :(


22/F



2016. jún. 18. 19:32
 1/2 A kérdező kommentje:

Egyébként nem is szedtem a mostani fülzúgásom előtt mást csak ezt:

[link]

2016. jún. 18. 19:37
 2/2 anonim válasza:
Én azt javasolnám, hogy mindenképp menny el orvosi kivizsgálásra. Nem tudom allergiás reakció okozhat-e ilyen tünetet, de ha azután tért vissza a fülzúgás, hogy újra elkezdted szedni, akkor akár az is lehet, esetleg a kórházban kapott szerekkel nem fér össze a hatása.
2016. jún. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!