Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hátamon összezavartak egy...

A hátamon összezavartak egy egy eltávolított zsírcsomó helyét normális ahogy kinéz?

Figyelt kérdés
Sok mindent nem mondtak a kórházba , csak hogy 3nap múlva lecserélhetem a kötést , ma szedtem le ( 4nap telt el ) Egyik felén picit bele volt száradva a sebbe a géz leszedtem szép lassan de picit gyöngyözött a vértől az egyik fele a zsebnek hosszanti irányba van összevarrva 3-4cm lehet kb. A varrás picit pupos kék-lila-zöld sziekbe pompázik és kicsi varrat szállak is lógnak ki belőle..Most újra lekötöztem de félek h éjjel ne h felszakadjon vagy bármi , normális ez h így néz ki ? Nem lesz valami komoly bajom ebből?
2010. ápr. 13. 12:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi , hogy pénteken kell mennem akkor szedik ki a fele varratokat.
2010. ápr. 13. 12:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális, nyugi
2010. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, 10-12 nap után kezd kicsit gusztusosabban kinézni, amikor az első alvadékok, pörcök leszáradnak. Amíg nem gennyes, erősen duzzadt vagy nagyon fájdalmas, addig nincs semmi baj.
2010. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!