Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ínhüvelygyullad...

Szerintetek ez ínhüvelygyulladás lesz? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este óta szörnyen fáj a bal csuklóm, és vele együtt az ujjaim, ökölbe sem tudom szorítani a kezem, annyira fáj. Ha befáslizom, jobb valamivel, de idegesít, ha bármi is van a kezemen, szóval szenvedés az egész. Bár így is jobb, mint a semmi. Igaz, hogy fiatal vagyok(17), de mindig is gondok voltak az ízületeimmel, ropogok szinte mindenhol. Dobolok, és most kb. úgy hiányzik az ilyesmi, mint púp a hátamra. Napközben többször is lezsibbadt az alkarom, és már ha megmozdítom, az is fáj. Ha nem enyhül, elmegyek orvoshoz, de mondjátok, hogy nem ínhüvelygyulladásról van szó... Persze tudom, hogy nem orvosok ülnek a gép előtt, csak hátha valakinek van ilyesmivel kapcsolatban tapasztalata. Előre is köszönöm!


2010. ápr. 13. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Kenegesd gyulladáscsökkentővel, fáslizd be, majd megszokod, és semmiképpen ne dobolj, amíg el nem múlik a fájdalom.
2010. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom ínhüvely gyulladás-e, de meg van rá az esély, azért nem szabad elhanyagolni. Épp ma voltam orvosnál...volt egy beteg, akinek ínhüvelygyulladása volt. (kenőcsöt kapott rá, csuklórögzítőt meg még vmi kezelést). Az orvos azt mondta, muszáj rendesen kikezelni, különben krónikussá válik és műteni kell. Gondolom nem annyira szeretnél műtétet...

Szóval orvos! Inkább most legyek egy kis ideig rossz, mint később szenvedj vele még többet!

2010. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!