Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A jobb fülemre rosszabbul hallok?

A jobb fülemre rosszabbul hallok?

Figyelt kérdés
3napja egy ilyen folyékony fültisztítót fújtam a jobb fülembe és utánna egy pappírzsepivel kitisztítottam,utána este nagyon megfájdult alig tudtam tőle aludni.Másnap már csak akkor fájt amikor hozzáértem de viszont rosszabul hallok vele mind eddig és nagyon zavar,lehet hogy megsértettem a zsepivel és azért ilyen,vagy valami más,meg kéne mutatnom orvosnak vagy elmúlik???

2016. jún. 27. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell hülyeségeket fújkálni a füledbe, ugyanúgy fültisztító pálcikával sem kell belenyúlkálni! ;-)

Bocs, nem szivatásból írtam, de ez így van! Valószínűleg a fülzsírt (ami normális körülmények közt mindig kifele igyekszik) a fültisztító visszamosta a dobhártyához, ami begyulladt. Fülorvos kitakarítja, hallásod azonnal visszajön, a gyulladás pár nap alatt megszűnik.

2016. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És egyébként hogyan állapítottad meg, hogy polírozni kéne egy kicsit a füled? Mert gondolom bele nem láttál, hacsak nem vagy szemfüles.
2016. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!