Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kövér vagyok? Fogynom kéne?

Kövér vagyok? Fogynom kéne?

Figyelt kérdés

13 leszek októberben

173 cm és 61-62kg

Van egy kis háj a hasamon (3-4cm) és egy kicsi a combomon

Nincsen túl sok mellem sem hozzá


Kérdéseim:

Kövér vagyok e?

A hasam el fog tűnni valamennyire a kamaszkorom végéig?

!!Fogyózni nem akarok mert túlságosan szeretek a fagyit!!

Táncolni szeretnék majd szeptembertől (akkor indul új csoport!

A tánc majd megoldja a has problémámat?


A korombeli csajok extrémvékonyak és nagyon kitűnök.

Ez normális?


És a fiúkat nem zavarja hogy nem vagyok teljesen lapos hasú?


Válaszokat előre is köszi! :)



2016. júl. 2. 04:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Te magad leírtad!!!!!

"A korombeli csajok extrém vékonyak"


A magasságodhoz képest tökéletes a testsúlyod. Ne akarj beállni a piszkafa gebék sorába. Legyél boldog, egyél, sportolj és ne a mások "vélt" ideáljaihoz akarj hasonlítani :-).

2016. júl. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert manapság a lányok/nők azt hiszik, hogy csakis a botsáska alkat a szép, attól még nem kell beállni a sorba. Ráadásul nem is minden fiúnak/férfinek tetszenek az elöl deszka, hátul léc alkatú nők. Lehet, hogy van rajtad 1-2 kiló plusz, de kis odafigyeléssel simán meg tudsz szabadulni tőle. Például a táncon kívül kezdj el valamit mozogni(legyen az bármi), amit hetente néhány alkalommal elvégzel. Nem kell fogyóznod, csak egy kicsit figyelj oda mit eszel. Még akár fagyit is ehetsz, csak mértékkel. A felesleges dolgokat, mint pl. üdítők, chipsek, különféle nasikat amennyire csak tudod kerüld, rengeteg kalóriát meg lehet vele spórolni.
2016. júl. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából vannak ilyen határeset csajok

Akik vékonyak de aztán még is már As melltartót hordanak (én a gyerek fajtát XD)

Meg vannak akik csak kövérek és nincs is szükségük melltartóra

Van aki ducibb de kell melltartó (én)

És aki kövér és nagy kell neki


És mindehol vagy teljesen laposak vannak vagy pedig olyanok akiknek nincs hasuk de van mellük


Nekem ez genetika lehet?

2016. júl. 2. 08:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, a genetika mindig közrejátszik abban, hogyan is néz ki az ember, de a kinézeten lehet változtatni pozitív, és negatív irányban is. Ha csak otthon youtube-os videókra elkezdesz tornázni, mondjuk heti 3-4 alkalommal 40 percet, 2-3 hónapon belül látványos lesz a változás az alakodon. Csak ki kell tartani.

A mell méretén ne aggódj, még csak 13 vagy, formálódni, és jó eséllyel nőni is fog még.

2016. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

☺☺☺☺☺☺☺

Van valaki olyasmi korú mint én, aki hasonlóan nem piszkafa?

2016. júl. 2. 12:12
 6/6 anonim válasza:
Persze, hogy van. Én is pont olyan vagyok, mint te. :)
2016. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!