Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok. És merev...

15 éves vagyok. És merev helyzetben nem tudom a bőrt felhuzni. Ekkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Fitymaszűkület vagy hogy hívják. Menj el dokihoz, körül lehet metélni (aminek szintén vannak előnyei hátrányai)i, vagy úgy hagyni. Bajod nem lesz tőle, nem annyira érzékeny, mint normál esetben.

Igazából nem biztos, hogy az, mert nem látom (nem is akarom, nem vagyok orvos) de ha az a bőrdarab nem engedi, mert amúgy menne, csak mint egy kötél, megfogja, akkor valószínű. Nézesd meg.

2016. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gnoomage ***** válasza:

Fitymaszűkület. El kell menni urológushoz, 15 perces vizsgálat és utána majd egy max 40 perces műtét. Az egész nagyon érzékeny lesz lehet hónapokig, aznap meg úgy fog égni, hogy legszívesebben levágnád. Ez sajnos ilyen, szüleidnek kiskorodban észre kellett volna venniük.


Annyit még, hogy hagyni nem szabad. Mert oké, hogy most el vagy vele, de ha össze jössz egy csajjal és már ott vagytok, majd egy rossz mozdulattal te oldod meg a műtétet olyan sírás, ordítás és vérzés egyszerre, hogy 1 a csajt örökre elkergeted, 2 meg, hogy úgyis kell helyreállító műtét, csak + iszonyatos fájdalommal.

2016. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ez nagyon fájdalmas?
2016. júl. 6. 16:10
 4/6 gnoomage ***** válasza:

Van aki simán dolgozik utána, van akinek 1 hét után még a szél is fájdalmas(tapasztalat :( ). Ha balszerencsés vagy és folyamatosan gyullad, a varratok is begyulladnak és alapból teljesen frissen ér akkor nem lesz boldog és 1 hónapig csak kötésben tudsz alapból sétálni.


De ha akarsz valamikor dugni akkor muszáj.

2016. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Nem fogok megijedni tőle! Más is kibirja akkor én miért ne! :)
2016. júl. 7. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért azt a részt nem értem, hogy ne hagyja. Tapasztalatból, több mint fél éve élek nemi életet és nem "oldottuk még meg" a műtétet. Bár lehet a mi esetünk nem annyira vészes, és azt tapasztaltuk, idővel és "gyakorlással" egyre jobban le lehet húzni a bőrt. Nézesd meg, és hallgass az orvosra. Ismerek olyat is, aki megcsináltatta, nem fájt vészesen ,viszont most jobban kell rá vigyáznia bizonyos szempontokból.
2016. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!