Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem alszom jól?

Miért nem alszom jól?

Figyelt kérdés

Általában lefekvés után negyed órán belül el szoktam aludni, éjszaka nem kelek fel csak ritkán (vannak időszakok amikor napokon keresztül pontban ugyanakkor felkelek). Most érettségiztem, nyáriszünet van, nem dolgozom, az emberi kapcsolataim rendben vannak szóval nincs okom stresszelni. Reggel amikor felkelek mindig kialvatlannak érzem magam és napközben is többször álmos vagyok. Átlagosan 6-8 órát szoktam aludni.

19/L

2016. júl. 8. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy teljes vérképet csináltass, vitaminok, pajzsmirigy, vas. Lehet valamilyen hiányállapot eredménye de akár szervi dolog is. Házidoki tud segíteni.
2016. júl. 8. 12:09

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!