Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt hat az...

Mennyi idő alatt hat az antidepresszáns? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2016. júl. 8. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem sose hatott egyik sem. Pedig próbáltam minimum 10 fajtát.
2016. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4-8 hét.
2016. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
5 hete szedem, lett változás, csak még mindig nem elég,de akkor van még idő. Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 9. 10:48
 4/10 anonim válasza:
Mire szeded és mit szedsz? Én 3 hete szedem és én sem érzek még szinte semmit. Szorongásos depresszióra szedem. Állítólag 3-4 hét után már kéne érezni valami javulást.
2016. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szorongásos depresszióra szedem. 5-6 hétnél tartok. Citalopram Teva a neve. Van javulás, de a negatív gondolataim nem múlik, már kezd nagyon elegem lenni. A doktornő azt mondta,hogy a harmadik hónapnál múlik el teljesen... Te milyet szedsz?
2016. júl. 10. 08:00
 6/10 anonim válasza:
Én Fevarint szedek. Mellekhatasok. Voltak vagy vannak neked? Nekem reggel a legrosszabb ébredés után. Akkor nagyon erős a Szorongás. Este meg teljesen jól vagyok.
2016. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szedsz mellé nyugtatót?
2016. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltak mellékhatások.. Szédülés, hányinger, rossz közérzet, de ezek elmúltak egyedül a negatív gondolatok nem múlnak. Frontint írtak fel mellé, de azt nem szedem már. Mert aludni már tudok. Te mit érzel? Mitől van szorongásod?
2016. júl. 10. 10:44
 9/10 anonim válasza:
Nálam az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy mitől szorongok. Minden rendben van az életemmel. Van jó munkám, egy gyönyörű kislányom és egy szerető férjem. Egy éve kezdődött, amikor a kislányom kórházba került egymás után 3x rota vírussal. Azóta szorongok, mindenen stresszelek...És neked mióta tart, mitől szorongsz? Te legalább tudod?
2016. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Neked biztos az hozta ki! De remélem minden rendben van a kislányoddal :) én sajnos nem tudom mi bajom van.. Vagyis mitől van, de egész nap szorongók. Lehet azért mert volt egy kisebb autóbalesetem, fogalmam sincs.
2016. júl. 10. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!