Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izgága mivoltomból és munkahel...

Izgága mivoltomból és munkahelyen is sok járástól rendszeresen bőrkeményedéses a talpam. Ápolás után max egy hét és visszatér, olykor már a sarkam széle kirepedezik. Talpbetét segítene?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyet ajánlotok? Volt már olcsó, dragább bőr is, stb. van nektek bevált? legalabbhetente reszelem a sarkam, de így is magasabb szerintem a bőrréteg, elég nagy középen a mélyedés. Lúdtalpam azt mondták nincs.

Bármilyen ötletet szívesen veszek.

24/F


2016. júl. 14. 06:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A táplálkozással kezdeném: több A vitamin vagy karotin tartalmú ételt egyél (sárgarépa, sárgabarack, később sütőtök stb), ezek segítenek a bőrnek jobb kondíciót tartani.

Talpbetétből valami nagyon jó rugalmas és puhát, én régebben Schollt vettem a DM-ben, de ebayről , aliexpressről olcsóbbat is vehetsz.

A heti rendszeres reszelést habkővel csináld, ne fém reszelővel, és előtte jól áztasd fel a bőrödet.

Utána milyen krémet kensz rá? Nekem az Aldis Ombia Med 10% urea vált be, de minden este be kell kennem vele.

2016. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom!
2016. júl. 14. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, remélem segít majd :)
2016. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!