Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiutesek harom helyen alul az...

Kiutesek harom helyen alul az oldalamnal tenyleg ovsomor lenne?

Figyelt kérdés
Kis pontokba van harom helyen visszketo kiutesek az oldalamon a borgyogyasz azt mondta herpesz virus vagyis ovsomor. De nekem nem faj a neten meg azt olvastam faj nagyon es eg.Nekem csak viszket semmi mas tunet nincs.

2016. júl. 15. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem az. Legalábbis a férjemnek tavaly volt, és nem ilyen volt. Borzasztóan elkezdte fájlalni a hátát, a jobb lapockájánál, nagyon nagyon fájt neki, de semmi nem látszott. Később jelentek meg a hólyagok.
2016. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszi hogy irtal. Nagyon pici pottyok hogy mondjam egy helyen tobb foltokba. De egyaltalan nem faj. De mintha kezdene holyagosodni. Ismerosom is mondta hogy volt neki ovsomore regen es annyira fajt neki hogy mozdulni is alig birt. Nekem meg csak viszket. De akkor mi lehet. Mondtam az orvosnak h nem faj nem eg csak viszket kerdezte is. De akkor nem tudom miert mondta azt. Igy nem merem elkezdeni szedni ra a gyogyszert amit irtak mert sok mellekhatast is ir.
2016. júl. 15. 17:13
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak a kenocsel kenem amit irt ra. 3napja van ez.
2016. júl. 15. 17:14
 4/12 A kérdező kommentje:
Es ma voltam vele a borgyogyasznal
2016. júl. 15. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
A férjem beszedte a gyógyszert is, meg kentük neki a krémmel vagy két hétig, sajnos így is megmaradt a helye, a hátán még mindig látszik kicsit hol voltak... A gyógyszertől neki nem lett baja. Sajnos nem tudtuk mi ez a betegség, mert sosem találkoztunk még vele, de legközelebb már okosabbak leszünk, mert a gyógyszer igazából arra jó, hogyha elkezd fájni, el kell kezdeni szedni rögtön és akkor ki sem jönnek a hólyagok. Sajnos férjem is későn kezdte el, mikor már hólyagos volt, ugye előtte nem tudtuk mi ez csak pokolian fájt neki, szegény napokig kérte hogy nézzem már meg, mert megőrül tőle, de nem látszott semmi! Neki nem viszketett, hanem fájt, mikor utánaolvastunk azonnal felismertük a tüneteket.
2016. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi ha kuldok kepet h nekem milyen esetleg emlekszel ra neki milyen volt meg tudnad mondani h olyan e
2016. júl. 15. 17:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, megnézem.
2016. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az övsömör fáj,nem pedig viszket.

Sajnos ilyen viszkető kiütést sok dolog okozhat.

2016. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bőle Sándor válasza:
Az övsömör a gyerekkori bárányhimlő rejtőző vírusainak ujraéledése.A vírusok elleni hatásos gyógyszer, sajnos csak az uj aktivitás utáni 3-4 napban hatásos. Én 4 (NÉGY !) éve szenvedek tőle! LIDOCAIN + FENISTIL krémet összekeverek, esti fürdés után bekenem, így tudok csak aludni.Sajnos biztos gyógyszer csak a falu széli hideg agyagpakolás.(bocsi, de ez van)
2016. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok 4. napja hogy ki jott ez rajtam. De ma reggel felkeltem es latom hogy mar kezd szepen mulni nem olyan piros mar.
2016. júl. 16. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!