Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha csak szombat vasárnap...

Ha csak szombat vasárnap veszek be xanaxot akkor rászokhatok?

Figyelt kérdés
Ideggyógyász írt fel 0,25-öset mert ez felerősíti a fájdalomcsillapító hatását. Isiászom van és alig alszok már 2 hónapja. Csak hétvégén gondoltam bevenni este 1 szemet, de félek hogy rászokhatok.
2016. júl. 22. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kis húsdiéta nem ártana. A Xanaxból szerintem bevehetsz fél tablettát, erre a kis hatóanyagúra nem fogsz rászokni.
2016. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2 szemtől tuti nem fogsz rászokni! A 0,25-ös ráadásul a leggyengébb, a fájdalomcsillapító hatását erősíti, tehát ha tényleg erős fájdalmaid vannak és emiatt még aludni sem bírsz, érdemes bevenned! 😉 Brutál fájdalomnál én is szoktam alkalmazni (orvos tanácsára) cataflam + frontin 0,5 kombinációt, és tényleg baromi hatásos, a fájdalom megszűnik, végre kipihened magad, sokat számít a regenerálódásban, hogy legalább aludni tudj! Soha nem okozott függőséget, nagyon ritkán alkalmazom ezt a módszert, de nekem bevált....csak a mindennapi használatot felejtsd el! Mert akkor viszont nagyon gyorsan hozzá lehet szokni!!! De amikor már brutál a fájdalom, nagyon hasznos lehet! Amúgy az ügyeletes orvos is ha kijön (bármilyen jellegű erős fájdalmad van) egy fájdalomcsillapító + nyugtató + görcsoldó kombó injekciót ad 😉
2016. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Semmiképp se fogok bevenni hétköznap. Már azzal is megelégszem ha hétvégén kitudom pihenni magam.
2016. júl. 22. 22:45
 4/4 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: pontosan mit értesz hús diéta alatt?
2016. júl. 23. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!