Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék szorulás ellen?

Mit tehetnék szorulás ellen?

Figyelt kérdés
Mindennap reggel azzal kezdek, hogy kávé, cigi, mosdó. Viszont mivel le akarok szokni stb, a cigit ma elhagytam, nem is tudtam wcre menni. Mostmár viszont nagyon zavar, hogy úgy érzem magam mint egy lufi, szóval beadtam a derekamat, rágyújtottam de semmi. Kb inni se tudok, annyira tele êrzem magam. Elōzõ nap reggelire melegszemdvicset ettem, aztán a nap foylamán grîzestésztát, dobozos tejberizst, fagylaltot(3,5os tejbõl, tudom, ismerem a cukrászt:D), meg azthiszem egy sajtosrudat(tudom h nem a legegészégesebb, de tegnap îgy sikerült). Inni mâsfél litert megittam. Mit tehetnék? 18/l

2016. júl. 23. 08:47
 1/3 anonim válasza:
Aszalt szilva remek erre sok a rost benne. Egyel meg kb 5-7 szemet belőle és kb fel ora-ora mulva azonnal.menned kell
2016. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyél délután dárgadinnyét, vagy görögdinnyét és minden este egy natur joghurtot, igyál sok folyadákot, ebédre zöldséges leveseket, vagy főzeléket, rostos dolgokat.
2016. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lenmagpehely. Fél kg kb 500 ft, és napi 1 evőnalállal egyél belőle. Nekem nagyon régi és folyamatos szorulásomat orvosolta.
2016. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!