Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vékony vagyok mégis nagy a...

Vékony vagyok mégis nagy a hasam mért van ez? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A magasságomhoz képest sovány vagyok és a koromhoz képest is.Égésegesen étkezem nem értem mért ilyen nagy a hasam.Lány vagyok.Ha van valami kérdésetek tegyétek fel.

2016. júl. 24. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Hogy van ez?

sovány vagy és nagy a hasad?

szerintem ne beszéljünk rébuszokban...

milyen magas, hány kiló vagy? mennyi idős? testzsír-százalékkal hogy állsz?

talán a számok választ adnak a kérdésedre

2016. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

35 kg vagyok 154 cm magas

olyan mintha fel lenék pufadva

2016. júl. 25. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:

a korodtól függetlenül ez nagyon kevés. Úgy tűnik, hogy felpuffadásod optikai csalódás, lehet, talán a tudatod teszi. El tudom képzelni azt, hogy azért érzed ezt, mert ettél.

A 34kg írtó kevés.

Talán a háttérben itt más gond van, sokkal súlyosabb, mint a felpuffadás. A 154cm-hez, ha lány is vagy, min 40 kg kellene...

2016. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy van ahoz köze hogy mindig fáj a hasam.Voltam már hasi ultrahangon de annak már vagy 4 éve.Akkor az mondták hogy nem szűrődik át jól a vas a vékonybelembe.Kaptam rá valami gyógyszert az két hónapig szetem minden nap este egyszer.
2016. júl. 31. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Te nagyon vékony lehetsz. Én 38,4 kg és 148cm, és még nekem is híznom kell mert vékony vagyok, elvileg.
2020. jún. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pókhasad van
2020. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Javult ez a dolog nálad kérdező?
2023. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!