Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon egészségtelen lenne...

Nagyon egészségtelen lenne porcba lyukat szúratni?

Figyelt kérdés
A fülembe szeretnék porcba ketto ketto lyukat szuratni viszont hallottam mar olyanokat hogy le kellett amputálni a fulet meg hogy akupunkturas pontot szurtak es azota bizsereg az ujja meg hogy mindig begyullad meg ilyenek...ez tenyleg igy van vagy ha szakember csinalja akkor nem lesznek ilyen problemak? Help me pls :/
2016. júl. 27. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerek pár embert, de senki nem említett hasonlót. Az fontos, hogy szakember végezze. Egyébként, minden ember teste másképp reagál az e fajta beavatkozásokra.
2016. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hallottam ilyen mellékhatásokról, illetve azt mondanám, hogy az ismeretségi körömben nincs ilyen panasz, de reálisnak tartom a félelmedet, főleg az akupunktúrás pontok miatt. Azt tudom, hogy sokkal jobban fáj, mint egy fülcimpa szúrás, régen nekem is volt feljebb ahol már porc van, és nem akart meggyógyulni, ki kellett vennem.
2016. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!