Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fehér, nem kinyomható foltok...

Fehér, nem kinyomható foltok a péniszem környékén, mik lehetnek? Milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Nem a péniszemen vannak, hanem körülötte, ahol borotválom, de szerintem nem a borotválkozástól, mert nem múlik el akkor se ha nem borotváltam. Van hol nagyobb, van ahol kisebb és a legtöbb a péniszem felett van a fanszőrzetnél a péniszemen pl egy sincs, se a zacskómon. Próbáltam kinyomni, van amiből jött kis fehér váladék, de akkor se múlt el

2016. júl. 28. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szőrtüszőgyulladásnak tűnik pedig....és a borotválkozástól van sajnos ha az 😩
2016. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát én örülnék a legjobban ha csak annyi lenne... dehát ennek mit lehet tenni? 1-2 hete nem borotváltam és semmi, sőt, mint ha egyre több lenne
2016. júl. 28. 21:51
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és még hozzátenném, hogy ezekbe nincs szőrszál és ha jól tudom a szörtüszőgyulladásba lennie kéne nem?
2016. júl. 28. 21:53
 4/6 anonim válasza:
Igen tudom mirol beszelsz! Nekem is volt mar ilyen, egyfajta gomba! Amit sok fele modon elkaphatsz. Eloszor is vizsgald meg a baratnod ha van..es ha igen ..akkor majd rajta is talalsz ilyen kis ugynevezett feher pontokat. Masreszt meg szenyezett viztol is kaphattad..stb. A gyogyszertarban talalsz canesten combi kenocsot! Azt hasznald egy hetig. Ha nem mullnak el fordulj orvoshoz!
2016. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez a második nap, hogy kenem Candibenével, ami elvileg ugyanaz mint a canesten, de akkor veszek canestent is, azon ne múljon. eddig még semmi változást nem véltem, de türelmes leszek! köszi a segítséget
2016. júl. 28. 22:08
 6/6 Colix válasza:
lehet hogy Fordyce foltok, nézz utánna, nézz meg képeket.
2017. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!